TREND 7 WHITE BASE PAINT 1 , 18L Vesialuseline

Hind: 67,20 €
Tootekood:  0700101020
Ühik:  ämber
PINNA EELTÖÖTLUS
Puhasta uued pinnad tolmust ja mustusest. Pese varem värvitud pinnad RENSA-SUPERiga. Matista liivapaberiga kõvad ja läikivad pinnad ning eemalda lihvimistolm. Ebatasasuste ja konaruste silumiseks kasuta sobivat pahtlit SILORA-sarjast. Kuivanud pahtel lihvitakse siledaks ja eemaldatakse lihvimistolm.
PEALEKANDMINE
Krundi metallpinnad FERREX AQUA roostetõrjekrundiga. Värvi galvaniseeritud pinnad TREND 7-ga. Värvi ülejäänud pinnad TREND 7-ga või krundi TREND 3 krunt- ja laevärviga. Enne kasutamist sega korralikult. Vajadusel vedelda veega. Kanna pinnale üks kuni kaks korda pintsli, rulli või pihustiga.
PEALEKANDMISTINGIMUSED
Värvitav pind peab olema kuiv. Värvimise ja kuivamise ajal peab ümbritseva õhu, pinna ja värvi temperatuur olema üle +5°C ning suhteline õhuniiskus alla 80%. Hea ventilatsioon kuivamise ajal kiirendab kuivamisprotsessi.
HOOLDUS
Lõplik värvikile moodustumine ja tugevuse saavutamine võtab normaaltingimustes aega u 4 nädalat. Enne seda tuleks värvipinda hooldada ettevaatlikult. Värvitud pinda puhastatakse kergelt pühkides. Kasuta niisket lappi, pehmet käsna vms. Väldi tugevat harjamist ja abrasiooni.
LADUSTAMINE
Ei tohi jäätuda.
ERILAUSED
Erilaused
Kogus (ämber):  

Sarnased tooted